3. YOL BASIN AÇIKLAMASI 

YAHYA KAPTAN MAHALLESİ MUHTARI
AHMET MİRZAOĞLUNUN BASIN AÇIKLAMASI

CHP İKTİDAR İÇİN YOLUNU ÇİZİYOR!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Adalet" yürüyüşü toplumun her kesiminde karşılık buldu. Çanakkale'de düzenlenen "Adalet Kurultayı" ile devam eden toplumun adalet ihtiyacı, her geçen gün artıyor. Siyasi görüşü ne olursa olsun, herkesin adalet ihtiyacı gündemde. CHP seçmeni ve partiye gönül verenler olarak biz de, parti içinde adalet istiyoruz.

Artık YETER!

Kocaeli halkı, yıllardır eski siyasetçilerin sürekli çekişmesinden yoruldu. Yeni yüzler, genç isimler, halk ile iç içe olsun istiyor. Kocaeli halkı bu kentte iktidarıyla, muhalefetiyle siyasette "Huzur" istiyor. Cumhuriyet Halk Partisi seçmeni, üyeleri ve Kocaeli halkı, partisinden güç alan değil, partisine ve çevresine güç veren insanları Cumhuriyet Halk Partisinde görmek istiyor. Bu hareket parti içi adaletin dip dalgasıdır. Bu dip dalga, temiz ve huzurlu siyaset dalgası halinde Cumhuriyet Halk Partisine başarıyı da, beraberinde getirecektir. Bunun sonucunda yerel iktidarı kazanacak bu sinerji genel iktidarı da kazandıracaktır. Yol haritamız yerel iktidarı kazanmak, elde edilen dinamizm ile genel iktidara yürümek olmalıdır. Tüm mahallelerde üyelerimize sunulan liste yada listeler yerine “MAVİ LİSTE” çıkartmalıyız. Cumhuriyet Halk Partisine ilimizde seçim kazandıracak halkta karşılığı olan adayların önünü açmalıyız.Bunu sağlamak için özgür iradenizle partimizi iktidara taşıyacak adayları belirlemek için yapmalıyız.

Yapmamız gereken, Yahya Kaptan Mahallesinde başlattığımız hareketin yani MAVİ YOL'un yaptığı gibi, yeni yüzlerle, gençler ve kadınlarla Cumhuriyet Halk Partisinde birilerinin işaret ettiğini seçerek değil, seçim kazanacak kişileri seçmeliyiz.

HAYDİ CHP! İKTİDARA YÜRÜYELİM!

Kentimiz ve Ülkemiz kazansın.

Ahmet MİRZAOĞLUDiğer Başlıklar:


Web Tasarım & Uygulamaları: İstanbulNet