CHP ÇAYIROVA'DA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI! 

Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Örgütü’nde Selahattin Kaya başkanlığında yenilenen yönetim kendi arasında görev dağılımını yaptı.

CHP örgütlerinde başkanlıktan sonra ikinci sırada yer alan ilçe sekreterliği görevine Hasan Tunç getirildi. Geçen dönem bu görevi üstlenen, bu dönem de yönetime giren genç siyasetçi Sinem Koç, eğitimine yönelik kurslardan ötürü bu dönem icrada görev üstlenmedi.

Yine geçen dönem de yönetimde görev alan kıdemli tecrübelilerden Yücel Durak icrada eğitim sekreteri olarak görev yapacak. Gönül Aluç ve Muzaffer Bulut da yeniden yönetime gelen ancak icra içine görev üstlenmeyen kıdemli tecrübelilerden.

Avukat Ahmet Şen ilçe eğitim sekreteri. Mesleğinden esasla ilçenin hukuki işlerinden de sorumlu tutulacağı öngörülüyor. Genç siyasetçi 2014 yerel seçimlerinde kontenjandan meclis üyesi adayı olmuş ancak Timur Koç belediye başkanlığına seçilmeyince yönetime girememişti.

Bilişim sorumluluğu yönetim genç ve yeni yüzlerinden Başak Bilmez; Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Celal Bayar Üniversitesi’nde malzeme mühendisliği okudu.

Basın yayın ve halkla ilişkiler sorumluluğuna uzun yıllar CHP Gebze İlçe’de siyaset yaptıktan sonra Çayırova’ya taşınan Fatma Şahin üstlendi.

Sivil toplum ve sendikalardan sorumlu başkan yardımcılığına Çetin Hartamacı, örgütlenmeden sorumlu ilçe başkan yardımcılığına Erdal Gezli, idari işlerden sorumlu başkan yardımcılığına Murat Kalkan getirildi.

Emine Demir, Sinem Koç, Eşref Atalay, Haydar Efe, Bekircan Karan, Gönül Aluç ve Orhan Akar yönetimin doğal üyesi.Diğer Başlıklar:


Web Tasarım & Uygulamaları: İstanbulNet